برای اطلاع از زمان برگزاری دوره هاصفحه اینستاگرام موسسه فرهنگ سازان معاصر را دنبال کنید👈

نشانی اینستاگرام

آموزشگاه هنرهای سینمایی

معرفی آموزشگاه سینمایی فرهنگ سازان معاصر

فرهنگ سازان معاصر یک موسسه با مجوز رسمی از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف آموزش در عرصه فرهنگ و هنر با انگیزه توسعه و رشد خلاقیت در راستای اعتلای فرهنگ و هنر ایران در عرصه سینما فعالیت می‌کند.

فرهنگ سازان معاصر سعی در تدوین دوره‌های آموزشی مهارتی، مبنای استاندارهای روز دنیا داشته‌است و شیوه‌های نوین آموزشی را در این امر به‌کار بسته‌ است.

بهره‌گیری از اساتید با تجربه و تحصیل کرده در این رشته ما را از دیگران متمایز کرده‌است و سعی داشته‌است به پرورش استعدادهای افراد بپردازد.

علاقمندان به این حرفه و رشته‌ها می‌توانند از مشاوره رایگان ما بهره ببرند.

کارگاه های تئوری

این دوره شامل تلفیقی از تجارب چندین ساله بزرگان عرصه سینما است که به صورت آکادمیک و عملی آموزش داده‌می‌شود. این دوره به همت آموزشگاه سینمایی فرهنگ سازان معاصر تدوین گردیده‌است.

کارگاه های عملی

این دروه در یک پلاتوی استاندارد و با تجهیزات به روز برگزار می‌گردد، اغلب این دوره زیر نظر اساتید مجرب با یک پروژه پایانی همراه خواهد بود و با تجهیزات حرفه‌ای و لوکیشن مورد نیاز برگزار خواهدشد.

کارگاه های آنلاین

دوره‌های غیر حضوری به صورت مسترکلاس برگزار خواهد‌شد و از اساتید مجرب کشوری و جهانی بهره‌ گرفته‌می‌شود. در این روش آموزشی از نرم‌افزارهای آموزش آنلاین و یا پلتفرم آموزش آنلاین اختصاصی فرهنگ سازان معاصر برای کلاس‌های مجازی استفاده می‌شود.

دوره های سینمایی

مجله علمی سینمایی

مشاوره تلفنی رایگان

مشاوره رایگان

    موسسه فرهنگ سازان معاصر تلفن تماس 03142646861

    در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.