آموزشگاه سینمایی

معرفی آموزشگاه سینمایی فرهنگ سازان معاصر

فرهنگ سازان معاصر یک موسسه با مجوز رسمی از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف آموزش در عرصه فرهنگ و هنر با انگیزه توسعه و رشد خلاقیت در راستای اعتلای فرهنگ و هنر ایران در عرصه سینما فعالیت می‌کند.

فرهنگ سازان معاصر سعی در تدوین دوره‌های آموزشی مهارتی، مبنای استاندارهای روز دنیا داشته‌است و شیوه‌های نوین آموزشی را در این امر به‌کار بسته‌ است.

بهره‌گیری از اساتید با تجربه و تحصیل کرده در این رشته ما را از دیگران متمایز کرده‌است و سعی داشته‌است به پرورش استعدادهای افراد بپردازد.

علاقمندان به این حرفه و رشته‌ها می‌توانند از مشاوره رایگان ما بهره ببرند.

کارگاه های تئوری

این دوره شامل تلفیقی از تجارب چندین ساله بزرگان عرصه سینما است که به صورت آکادمیک و عملی آموزش داده‌می‌شود. این دوره به همت آموزشگاه سینمایی فرهنگ سازان معاصر تدوین گردیده‌است.

کارگاه های عملی

این دروه در یک پلاتوی استاندارد و با تجهیزات به روز برگزار می‌گردد، اغلب این دوره زیر نظر اساتید مجرب با یک پروژه پایانی همراه خواهد بود و با تجهیزات حرفه‌ای و لوکیشن مورد نیاز برگزار خواهدشد.

کارگاه های آنلاین

دوره‌های غیر حضوری به صورت مسترکلاس برگزار خواهد‌شد و از اساتید مجرب کشوری و جهانی بهره‌ گرفته‌می‌شود. در این روش آموزشی از نرم‌افزارهای آموزش آنلاین و یا پلتفرم آموزش آنلاین اختصاصی فرهنگ سازان معاصر برای کلاس‌های مجازی استفاده می‌شود.

دوره های سینمایی

مجله علمی سینمایی

نقد و تحلیل فیلم

مشاوره تلفنی رایگان

مشاوره رایگان


    موسسه فرهنگ سازان معاصر تلفن تماس 03142646861

    در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.