آموزشگاه هنرهای تجسمی رنگ آرام

دوره های آموزشگاه هنرهای تجسمی

آموزش نقاشی دیجیتال

نقاشی دیجیتال یک هنر نوظهور در زمینه گرافیک وانیمیشن است که خلق آثار دیجیتالی با استفاده از کامپیوتر و قلم نوری امکان پذیر است.

370,000 تومان

آموزش نقاشی تخصصی کودک

آموزش رنگ به کودکان، آشنایی کودکان با بزرگان نقاشی، آموزش بدن انسان به کودکان، آموزش خط، پرسپکتیو، آموزش چهره، ترکیب رنگ ها و…

تعداد جلسات: 10جلسه

زمان هر جلسه: 60 دقیقه

380,000 تومان

آموزش نقاشی خلاق کودک

نقاشی و بازی، نقاشی و خلاقیت با وسایل خانه، نقاشی باغ، نقاشی هنری با نوارچسب، نقاشی با پاستیل آب شده، کادرستی با کلاژ، نقاشی با خط خطی، ابر‌‌ و باد

تعداد جلسات: 10جلسه

زمان هر جلسه: 60 دقیقه

380,000 تومان

آموزش طراحی و نقاشی

دوره طراحی و نقاشی مقدماتی: آموزش طراحی و نقاشی مقدماتی، مشاهده درست سوژه، ایجاد حجم و سوژه، نور و سایه، بررسی آثار اساتید

دوره طراحی و نقاشی پیشرفته: ایجاد کمپوزیسیون (با توجه به اصول ترکیب و چیدمان عناصر)، دستیابی به کادربندی متعادل ایجاد هارمونی و متضاد، بررسی آثار اساتید بزرگ و تکنیک های رنگ و…

تعداد جلسات: 10جلسه

زمان هر جلسه: 120 دقیقه

 

750,000 تومان

مجله علمی هنرهای تجسمی

نقاشی خلاق و رنگ آمیزی

استفاده از روش‌های غیرمتعارف برای خلق یک اثر هنری توسط کودکان را آموزش خلاق می‌گویند.

نقاشی فرصتی عالی برای یادگیری برای کودکان می‌باشد مخصوصا زمانی که به صورت عملی باشد. کودکان خردسال در ابتدا نقاشی را با رنگ‌آمیزی و طراحی یادمی‌گیرند. 

بازی‌های حسی به به کودکان کمک می‌کند تا مهارت‌های حرکتی خود را بهبوددهند و بتوانند هیجانات خود را مدیریت کنند. خلاقیت کودکان در نقاشی خلاق کشف می‌شود. 

کودکان در نقاشی به دنبال خلق کردن یک اثر نیستند بنابراین رها کردن کودک و اجازه دادن به آن برای لذت بردن وی از نقاشی خلاق، تفکر خلاق را تقویت می‌کند. 

طراحی و تکنیک‌های طراحی و نقاشی

نقاشی هنر پاشیدن رنگ به یکروش خاص یا با کمک قلمو بر روی کاغذ یا بوم برای خلق یک اثر هنری است.نقاشی می‌تواند به صورت دستی یا دیجیتال باشد.

نقاشی هر چیزخلاقانه‌ایی هست و هنرمند محدود به مواد نیست.انواع مختلفی از نقاشی و طراحی وجود دارد که به آنها اشاره می‌کنیم. 

  • طراحی با مداد 
  • نقاشی با مدادرنگ
  • طراحی با آبرنگ
  • رنگ و روغن 
  • سیاه قلم
  • مدادشمعی و پاستل و گواش
  • نقاشی دیجیتال

نقاشی خط

نقاشی خط ( خوش‌نگاشت، نقش‌خط، نوشت‌نگار و نقش‌نوشت) شیوه‌ایی از نقاشی مدرن و خوشنویسی معاصر ایرانی است. البته در کشورهای دیگر و همسایه نیز رواج پیداکرده‌است. 

ترکیب خطاطی و نقاش را خطاشی و خط نقاشی هم می‌گویند.

درواقع این هنر حروف، کلمات، جمله‌ها در قالب شکل و تصویر درمی‌آید. در واقع کلمات با چینش در کنار یکدیگر زیبایی بصری ایجاد می‌کند. الویت هنر نقاشی‌خط زیبایی ظاهری است.

در واقع هنر نقاشی‌خط ترکیبی از شعر و هنر تجسمی است.

تصویرسازی

تصویرسازی یا همان تصویرگری یکی از شاخه‌های هنرهای تجسمی استو اثر خلاقانه تصویری را ایجادمی‌کند که القاکننده یک مفهوم یا روایت به صورت‌ بصری است. 

این هنر سبک‌های متفاوتی را دارد و کاربردهای بسیاری دارد. تصویرسازی در خلق داستان‌ها، جلد کتاب، برندسازی، تبلیغات و … نقش پررنگ و حیاتی دارد به حدی که می‌تواند روی پیروزی یا شکست یک پروژه تاثیر داشته باشد.

اصولا ایده‌های برآمده از این هنر، به صورت یک غالب کلی شکل می‌گیرد. تصویرسازی می‌تواند یک داستان،شعر،کتاب، مقاله و حتی می‌تواند یک تبلیغ یا سرگرمی را روایت کند. 

شهریه اقساطی

مدرک قابل ترجمه

ضمانت کیفیت

ضمانت آموزش 

ارائه نمونه سوالات 

پاسخ به سوالات شما

مشاوره تلفنی رایگان

مشاوره رایگان

    در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.