400,000 تومان1,680,000 تومان

آموزش نقاشی رنگ روغن

آموزش نقاشی رنگ روغن در نجف آّباد نقاشی رنگ روغن از اصلی ترین و با قدمت ترین تکنیک های نقاشی…

750,000 تومان

کارگاه آموزش ریتم موسیقی

  • شناخت ریتم و ریتم‌خوانی قطعات موسیقی
  • به زبان ساده شنایی با فواصل زمانی نت‌ها
  • کشش‌های زمانی آشنایی با ترکیبات ریتمیک،انواع میزان‌ها
  • آشنایی با احساسات ریتمیک
  • آنالیز کردن وزن قطعات موسیقی
  • آموزش دیکته ریتم
50,000 تومان

آموزش تایپ ده انگشتی

آموزش تایپ سریع که تایپ ۱۰ انگشتی می باشد، یک مهارت است که با اندکی تمرین و ممارست می توانید به آن دست یابید. در این دوره قصد داریم با چندین روش گوناگون که باعث می شود شما سریع تر این مهارت را کسب کنید، آشنا شویم.

530,000 تومان

آموزش تولید محتوا

تولید محتوا یکی از کارآمدترین روش‌های بازاریابی محتوایی است که باعث معرفی کسب و کار و محصولات شما، برند سازی آنلاین و همچنین بر روی رشد جایگاه وبسایت شما در موتورهای جستجو کمک شایانی می‌کند.

1,500,000 تومان

آموزش نرم افزار کورل

آموزش نرم افزار کورل نجف آباد نرم افزار کورل دراو از جمله قوی ترین و بهترین نرم افزارهای برداری است.…

1,400,000 تومان
1,500,000 تومان

آموزش نقاشی خط

نقاشی خط، از هنرهای ارزشمند است که به خوشنویسان و خطاطان این اجازه که از دانش بصری خود استفاده کنند و با کمک رنگ ها و حرف های خوشنویسی، احساسات و اندیشه های خود را به مخاطبان منتقل می کند.

750,000 تومان

آموزش تری دی مکس (3ds Max)

نرم افزار تری دی مکس، یک نرم افزار طراحی فایل های سه بعدی، متحرک سازی و رندر است که توسط شرکت اتودسک طراحی شده است. معمولا از تری دی مکس در طراحی های سه بعدی و انیمیشن سازی و بازی سازی استفاده می شود. از نرم افزار تری دی مکس از در طراحی سازه های معماری استفاده می شود.

4,050,000 تومان

آموزش ایلاستریتور Illustrator

نرم افزار ایلوستریتور یک نرم افزار وکتور محور است و به این معنی است که تصاویر و اشکال در این نرم افزار به صورت ریاضی پیاده سازی می شوند که مزیت این روش این است که با افزایش سایز تصویر و به اصطلاح زوم کردن آن، هیچ گونه افت کیفیتی نخواهیم داشت.

1,600,000 تومان

آموزش ایندیزاین Indesign

نرم افزار ایندیزاین امروزه پیشرو در صنعت صفحه آرایی و طراحی صفحه برای رسانه های چاپی و دیجیتال است. با استفاده از آن می توانید به سرعت مطالب و نظرات خود را در قالب فایل های pdf و  word با مخاطبین و افراد به اشتراک بگذارید.

1,800,000 تومان

آموزش طراحی سایت

طراحی سایت به شما کمک می کند تا هر نوع سایتی با توجه به نیاز مشتری طراحی کنید و وارد رقابت بازاریابی دیجیتال شوید. در این دوره آموزش های پروژه محور در زمینه طراحی وب و سئو ویژه بازارکار انجام می شود.

2,000,000 تومان

آموزش افتر افکت After effect

نرم افزار افترافکت یکی از نرم افزار های قدرتمند در زمینه طراحی انیمیشن، جلوه‌های بصری و ترکیب‌بندی تصاویر متحرک است و امروزه در ساخت موشن گرافی و تولید جلوه‌های ویژه و بصری سینمایی، جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است. با استفاده از نرم افزار افترافکت می توان حرکت های گرافیکی و پویای بسیار زیبایی را تدوین کرد. در موسسه فرهنگ سازان معاصر دوره افترافکت زیر نظر اساتید مجرب ویژه بازار کار برگزار می شود.

1,850,000 تومان2,300,000 تومان

دیپلم طراحی لباس(دوخت و ترمیم)

دیپلم طراحی لباس جز یکی از مدارک معتبری است که این روزها دارای طرفداران بسیاری است. با داشتن این مدرک شما به راحتی می توانید در شرکت های فعال در زمینه مد و فشن فعالیت نمایید.

4,550,000 تومان

دیپلم آینه کاری

هنر آینه‌کاری از تزیینات معماری اسلامی است که از دیرباز در ساختمان‌ها و اماکن مقدس و مذهبی استفاده می‌شد و در ردیف صنایع‌دستی قرار دارد. رشته آینه کاری جز رشته‌های دیپلم ادواری در این مجموعه می‌باشد هنرجویان می‌توانند با گذراندن دروس عمومی در مدارس بزرگسال و دروس تخصصی را در مرکز مهارت آموزی موسسه فرهنگی هنری فرهنگ سازان معاصر وپس از قبولی در آزمون موفق به اخذ دیپلم شوند.

4,550,000 تومان

دیپلم کاشی هفت رنگ

معرفی دیپلم کاشی سازی هفت رنگ هنرجویان بزرگسال بازمانده از اخذ مدرک دیپلم می‌توانند با تحصیل دروس تخصصی در مرکز مهارت…

4,550,000 تومان

دیپلم طراحی طلا و جواهر

رشته طراحی طلا و جواهر یکی از رشته‌های زمینه هنر از شاخه کاردانش است که علاوه بر داشتن دروس عمومی و پایه، دارای دروس مهارتی متنوعی است و فراگیران اصول و مبانی لازم را برای ورود به این رشته و گرایش‌های تخصصی مربوطه را کسب می‌کنند.

4,550,000 تومان

دیپلم خاتم کاری

خاتم هنر آراستن سطح اشیا چوبی به شکل موزائیک با مثلت‌های کوچک سه پهلو برابر یا دو پهلو برابر چوبی استخوانی یا فلزی است که از حدود حداقل چهارصدسال پیش به این سو در بخش‌های مختلفی از ایران به خصوص در شیراز و اصفهان رواج دارد. رشته خاتم کاری جز رشته‌های دیپلم ادواری در این مجموعه می‌باشد هنرجویان می‌توانند با گذراندن دروس عمومی در مدارس بزرگسال و دروس تخصصی را در مرکز مهارت آموزی موسسه فرهنگی هنری فرهنگ سازان معاصر وپس از قبولی در آزمون موفق به اخذ دیپلم شوند.

4,550,000 تومان

دیپلم معرق کاری

معرفی دیپلم معرق کاری هنرجویان بزرگسال بازمانده از اخذ مدرک دیپلم می‌توانند با تحصیل دروس تخصصی در مرکز مهارت آموزی فرهنگ سازان…

4,550,000 تومان

دیپلم کاغذ سازی

رشته کاغذسازی جز رشته‌های دیپلم ادواری در این مجموعه می‌باشد هنرجویان می‌توانند با گذراندن دروس عمومی در مدارس بزرگسال و دروس تخصصی را در مرکز مهارت آموزی موسسه فرهنگی هنری فرهنگ سازان معاصر و پس از قبولی در آزمون موفق به اخذ دیپلم شوند.

4,550,000 تومان

دیپلم چاپ دستی

معرفی دیپلم چاپ دستی هنرجویان بزرگسال بازمانده از اخذ مدرک دیپلم می‌توانند با تحصیل دروس تخصصی در مرکز مهارت آموزی فرهنگ سازان…

4,550,000 تومان

دیپلم منبت کاری

رشته منبت کاری جز رشته‌های دیپلم ادواری در این مجموعه می‌باشد هنرجویان می‌توانند با گذراندن دروس عمومی در مدارس بزرگسال و دروس تخصصی را در مرکز مهارت آموزی موسسه فرهنگی هنری فرهنگ سازان معاصر وپس از قبولی در آزمون موفق به اخذ دیپلم شوند.

4,550,000 تومان

دیپلم سفالگری

سفالگری یک حرفه بسیار قدیمی است و بسیاری از افراد این حرفه را از بزرگان خود مانند نقاشی و مجسمه سازی یاد می گیرند. این حرفه بسیار جذاب در رشته های ادواری موسسه فرهنگ سازان معاصر ارائه می گردد.

4,550,000 تومان

دیپلم تذهیب و تشعیر

تذهیب را می توان مجموعه ای از نقش های بدیع و زیبا دانست که نقاشان و مذهبان برای هرچه زیبا‌تر کردن کتاب های مذهبی، عملی، فرهنگی، تاریخی، دیوان اشعار و قطعه های زیبای خط به کار می‌برند.

4,550,000 تومان

دیپلم نگارگری

معرفی دیپلم نگارگری هنرجویان بزرگسال بازمانده از اخذ مدرک دیپلم می‌توانند با تحصیل دروس تخصصی در مرکز مهارت آموزی فرهنگ سازان معاصر…

4,550,000 تومان

دیپلم آواز جهانی

معرفی دیپلم آواز جهانی هنرجویان بزرگسال بازمانده از اخذ مدرک دیپلم می‌توانند با تحصیل دروس تخصصی در مرکز مهارت آموزی فرهنگ سازان…

4,550,000 تومان

دیپلم طراحی بسته بندی

معرفی دیپلم طراحی بسته بندی هنرجویان بزرگسال بازمانده از اخذ مدرک دیپلم می‌توانند با تحصیل دروس تخصصی در مرکز مهارت آموزی فرهنگ…

4,550,000 تومان

دیپلم چهره سازی

دیپلم چهره سازی (نقاشی) یکی از رشته های زیر شاخه هنر است و نقاشی یکی از اصیل ترین هنرهای اصیل است. در این رشته با اصول طراحی، مبانی هنرهای تجسمی، تاریخ هنر ایران و جهان آشنا می شوند.

4,550,000 تومان