مراکز مهارت آموزی

مهارت تخصصی

مرکز مهارت آموزی
مرکز مهارت آموزی

درس‌های عمومی

مراکز مهارت آموزی
مرکز مهارت آموزی

دیپلم رسمی

مرکز مهارت آموزی فرهنگ سازان معاصر

آموزش آسان و دریافت مهارت قابل ترجمه را با تجربه کنید

آنچه ما را از بقیه متمایز می کند!کیفیت، خدمات، تعهد، سیستم آموزش ماست

مشاوره رایگان : 2 – 61 68 64 42 – 031

همه روزه به جز ایام تعطیل 

ساعت 8 الی 13 و 16 الی 21

شهریه اقساطی

مدرک قابل ترجمه

ضمانت کیفیت

ضمانت آموزش 

ارائه نمونه سوالات 

پاسخ به سوالات شما

دیپلم ردی و دیپلم ناقص هستید؟

برای کار، ازدواج و آینده خود به دنبال ادامه تحصیل هستید؟

نیاز به دیپلم مجدد دارید؟

رشته انتخابی خود را دوست ندارید، می‌خواهید تغییر رشته بدهید؟

مهارتی معتبر برای ارائه به مرکزی برای ارتقا شغلی می‌خواهید ؟

قصد مهاجرت دارید و مهارتی قابل ترجمه نیاز دارید؟

برای پیدا کردن راه حل کمی با ما همراه باشید

از سال 1382 که فارغ‌التحصیل شدم و وارد حوزه تدریس شدم با چند دسته از افراد روبرو شدم. دسته اول افراد جوانی بودند که به خاطر عدم علاقه به رشته انتخابی ترک تحصیل کرده‌بودند و یا نتوانسته بودند دیپلم خود را بگیرند. دسته دوم افرادی بودند که سال‌ها پیش به هر دلیلی ترک تحصیل کرده‌بودند و امروز به خاطر استخدام و شغل و یاحتی ارتقای شغلی نیاز به مهارت یا دیپلم دارند. دسته سوم افرادی هستند که برای مهاجرت و رزومه مهارتی قابل ترجمه برای آن‌ها بسیار مفیداست. و دسته آخر افرادی که برای ادامه تحصیل می‌خواهند تغییر رشته بدهند و یا همان رشته خود را تکمیل کنند. 

اینها همگی افرادی هستند که برای حل مشکلشان به ما مراجعه می‌کنند و مهارت‌هایی که ما ارائه می‌دهیم دقیقا آن چیزی است که آن‌ها نیاز دارند. تفاوت مرکز مهارت‎‌آموزی و هنرستان را بخوانید.

همچنین افرادی هستند که نیاز به مهارتی دارند که بتوانند با ارائه آن امتیازی را دریافت کنند و یا با ترجمه آن در خارج از کشور آن را ارائه دهند. که برای هر کدام از اینها راه کاری دارد و می‌توانید دوره‌های مرکز مهارت‌آموزی فرهنگ سازان معاصر را مشاهده کنید.

مرکز مهارت آموزی فرهنگ سازان معاصر، یکی از  فعالیت‌های موسسه فرهنگی هنری فرهنگ‌سازان معاصر در زمینه آموزش برگزاری دوره‌های مهارت‌آموزی و کارو دانش در راستای اخذ دیپلم کارودانش از آموزش و پرورش توسط هنرجواین است. این موسسه در شاخه کامپیوتر رشته‌های تصویربرداری، عکاسی دیجیتال و گرافیک رایانه‌ایی و در شاخه موسیقی رشته‌های نوازندگی ساز ایرانی، نوازندگی ساز جهانی و آواز ایرانی برای هر دو گروه خانم و آقا جهت کسب مهارت‌های تخصصی دیپلم اقدام می‌کند. هنرجویان در پایان دوره و کسب مهارت‌ها می‌توانند با مراجعه به مدارس آموزش و پرورش و تطبیق دروس خود دیپلم رسمی و مورد تائید آموزش و پرورش را دریافت کنند.

نظر به اینکه طی 10 سال گذشته مجوز فعالیت در حوزه مهارت‌آموزی در رشته‌های کارودانش به این مو.سسه واگذار شده‌است، تاکنون 500 مدرک مهارت‌آموزی صادر شده است..

مرکز مهارت‌ آموزی

رشته‌های جامع دیپلم‌ کار و دانش مرکز مهارت آموزی

رشته‌های ادواری دیپلم‌ کار و دانش مرکز مهارت آموزی

مجله علمی آموزشی مرکز مهارت آموزی فرهنگ سازان معاصر