آموزشگاه خوشنویسی کتیبه

آموزشگاه خوشنویسی

خوشنویسی یا همان خطاطی به معنی زیبانویسی و نوشتن با خلق زیبایی است و شخصی که این کار را انجام می‌دهد خوشنویس یا خطاط است. خوشنویس علاوه بر نگارش یک متن، سعی می‌کند یک اثر هنری با ارزش زیبایی شناختی خلق کند. 
خوشنویسی ایرانی و فارسی قسمتی از خوشنویسی اسلامی است و در کشورهای تحت نفوذ ایرانی مانند کشورهای آسیای میانه، افغانستان و شبه قاره هند به تدریج حول محور فرهنگ ایرانی شکل گرفت. در حالی که عمدهٔ تبدیل نگارش معمولی کلمات به خوشنویسی هنرمندانه در جهان اسلام، به‌عهده ایرانیان بوده‌است، رفته رفته ایرانیان سبک و شیوه‌هایی مختص به خود را در خوشنویسی ابداع کردند.

دوره های خوشنویسی

آموزش نقاشی خط

نقاشی خط، از هنرهای ارزشمند است که به خوشنویسان و خطاطان این اجازه که از دانش بصری خود استفاده کنند و با کمک رنگ ها و حرف های خوشنویسی، احساسات و اندیشه های خود را به مخاطبان منتقل می کند.

1,200,000 تومان

آموزش زیبانویسی با خودکار

آموزش زیبانویسی با خودکار (خوشنویسی با خودکار)  ویژه کودکان تا بزرگسالان برگزار می شود یادگیری هنر خوشنویسی با خودکار جنبه هنری و کاربردی دارد و برای همه افراد برای همه مشاغل مناسب است.

400,000 تومان

آموزش خوشنویسی با قلم

آموزش خوشنویسی خط نستعلق با قلم نی ویژه کودکان و بزرگسالان در آموزشگاه خوشنویسی کتیبه فرهنگ سازان معاصر به صورت گام به گام آموزش اسلوب خوشنویسی و خطاطی را توسط اساتید برتر خوشنویسی می دهد.

480,000 تومان

مجله علمی خوشنویسی

نمونه کار اساتید

مشاوره تلفنی رایگان

مشاوره رایگان

    موسسه فرهنگ سازان معاصر تلفن تماس 03142646861

    در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.