مرکز تولید فیلم

موسسه فرهنگی هنری فرهنگ سازان با به کارگیری یک تیم متخصص و حرفه‌ای از سال 1390 در زمینه فیلم‌سازی شروع به فعالیت کرده‌است و تاکنون موفق به ساخت چندین مجموعه تلویزیونی از جمله عشق اول، قصه‌های بازارچه و … شده‌است.

مرکز تولید فیلم فرهنگ سازان معاصر علاوه بر ساخت مجموعه‌های تلویزیونی، اقدام به ساخت تیزرهای تبلیغاتی نیز کرده‌ است و آمادگی خود را برای ساخت و تولید فیلم از ابتدا تا انتها اعلام می‌کند.

معرفی

فرهنگ‌ سازان‌ معاصر ترکیبی از خلاقیت و تجربه است و جوانان خلاق و پویا در زمینه فیلم‌سازی را در کنار یکدیگر جمع کرده‌است و با بهره‌گیری از تجهیزات حرفه‌ای تولیدات با کیفیتی را ارائه داده‌است. هر یک از این افراد با تخصص و هنر خود گرد هم آمده‌اند تا بتواند با خلق زیبایی و کیفیت در خدمت‌رسانی به شما موفق باشند و برای هر کسب و کاری بهترین را خلق کنند. این مجموعه در راستای تحقق اهدافی مانند ساخت و تولید فیلم‌های داستانی، فیلم کوتاه، مستند، انیمیشن، فیلم صنعتی، موشن گرافیک، تیزر تبلیغاتی و انواع دیگر، فیلم آموزشی و … توانسته‌است گام‌های مثبتی را در این حیطه بردارد.

روند موسسه فرهنگی هنری فرهنگ سازان معاصر بر مبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح است که با به کارگیری تجریه سعی در ارائه بهترین کیفیت را دارد. البته ناگفته نماند همیشه در این مسیر مشکلات و چالش‌هایی وجود داشته و دارد اما هدف ما همیشه کیفیت برتر و رضایتمندی مشتری بوده‌است و این چیزی است فراتر از انگیزه‌های اقتصادی و مالی.

با توجه به اهتمام بنيان‌گذاران موسسه فرهنگ سازان معاصر به حرفه‌ي فيلم سازي و توليد فيلم از بدو تاسيس، عمده نيروي انساني و تجهيزات تهيه شده اين موسسه در خدمت حرفه فيلم و سينما قرار گرفته است و اگر امروز اين موسسه در هر دو حوزه نرم افزاري يعني پرورش ايده تا نگارش فيلم نامه و ساخت و توليد و توزيع و پخش، فعال است، مرهون همين تلاش مي‌باشد. اين موسسه با در اختيار داشتن كليه امكانات فيلم سازي و نيروي انساني كارآزموده و با تجربه، آمادگي خود را جهت انجام كليه فعاليت‌هاي حوزه فيلم و سينما اعلام داشته و كليه مراحل ساخت و توليد فيلم از مراحل ابتدايي شامل نگارش فيلم نامه تا تهيه و توليد و ميكس و مونتاژ و صداگذاري و… را مي‌تواند بر عهده گرفته و به نحو مطلوب تحويل و ارائه نمايد. در مجموع فعاليت فيلم سازي فرهنگ سازان معاصر در دو بخش قابل ارزيابي مي‌باشد.

خدمات تولید محتوا
تولید کتاب صوتی، تولید ویدئو آموزشی،تولید تیزرهای تبلیغاتی، تولید محتوای شبکه های اجتماعی
خدمات تولید فیلم
جلوه های بصری، تصویربرداری، صداگذاری، اصلاح رنگ، تدوین
Previous slide
Next slide

ساخت و تولید

  سرعت در ساخت و تحویل پروژه 

  استفاده از تخصص های مختلف

  طرح سناریو و ایده های منحصر به فرد 

  هزینه بهنیه در تولید پروژه ها

  چاشنی خلاقیت و هنر در ساخت 

  استفاده از تجهیزات حرفه ای به روز

موسسه فرهنگ سازان معاصر تاكنون قريب به 60 پروژه فيلم سازي در قالب فيلم تلويزيوني، فيلم نيمه بلند و كوتاه، انيميشن، مستند و‌… با عناويني به اختصار چون

  • انيميشن: گروه محكومين، زندگي
  • داستاني: ايثار، مجموعه 25 قسمتي قصه‌هاي بازارچه، براي همه،  گلبرگ، زنده به ياد، عشق اول و…
  • مستند: 3 قسمتي بازار اسلامي، 13 قسمتي مساجد بعد از پيروزي انقلاب اسلامي، مجموعه شهرستان‌هاي استان اصفهان، مجموعه بانوان استانداري شهركرد، نيمه بلند نقش زنان در دفاع مقدس، حكايت عشق و…

شايان ذكر است تهيه و توليد موارد فوق به صورت متمركز و يا به صورت مشاركتي با ديگر بخش‌ها و نهاد‌هاي فرهنگي بوده است. بديهي است كليه محصولات توليد شده مذكور در جشنواره‌هاي مختلف بين المللي و يا داخلي همين طور صدا و سيما پخش شده و يا به صورت داخلي تكثير و توزيع شده است.

فیلم نامه نویسی

با عنايت به اينكه موسسه فرهنگ سازان معاصر در كنار تهيه توليد فيلم در بخش آموزش نيز فعال مي‌باشد، ‌از بين دانش‌ آموختگان و هنر آموزان مستعد در عرصه فيلم نامه نويسي دعوت به حضور در كارگاه فيلم نامه نويسي مي‌كند. در همين راستا در اين مجموعه، حدود 18 فيلم نامه بلند جهت ارائه به صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران و مراكز استان‌ها و ديگر بخش‌ها نوشته و ثبت شده است.

خدمات ما

ساخت مستند

ساخت فیلم آموزشی و مستند

ساخت فیلم بلند

ساخت فیلم کوتاه و بلند

ساخت سریال

ساخت موشن گرافیک

ساخت موشن گرافیک